Sisäänkirjautuminen
Valitse koulutus
Ilmoittaudu
Yritysvalmennus, henkilöstön kehittäminen, Markkinointi-instituutti

       Yritysvalmennus   |   Palvelut   |   Valmennusprosessi   |   Asiakkaat   |   Yhteyshenkilöt

 

Yhteyshenkilöt

 

Tarjoamme yrityksille tunnistettavaa muutosta ja liiketoiminnan kasvua koko Suomessa.

 

Ota yhteyttä soittamalla tai sähköpostilla. Autamme mielellämme sinua organisaatiosi kasvutavoitteiden saavuttamisessa!

  

Tunnistettavan muutoksen ammattilaisemme ovat:

Toni Berkowits

Toni Berkowits
toimitusjohtaja, rehtori / myynti
p. 050 347 4734
toni.berkowits@markinst.fi




Eeva-Kristiina Eronen
asiakkuuspäällikkö
p. 040 562 7303
Myynti, esimiestyö, finanssiala
eeva-kristiina.eronen@markinst.fi

Pirjo Hallipelto

Pirjo Hallipelto
asiakkuuspäällikkö
p. 040 732 1784
Esimiestyö ja johtaminen,
talous ja talousjohtaminen
pirjo.hallipelto@markinst.fi

Satu Kilpirova

Satu Kilpirova
asiakkuuspäällikkö
p. 040 455 9740
Asiakaskokemus, finanssiala, projektitaidot
satu.kilpirova@markinst.fi

Liisa Lyyra

Liisa Lyyra
yritysasiakkuudet, päällikkö
p. 045 340 9360
Esimiestyö ja johtaminen, vaikuttavuus ja työkalut
liisa.lyyra@markinst.fi

Saana Pasanen

Saana Markkola
asiakkuuspäällikkö
p. 050 590 5603
Kiinteistönvälitys ja isännöinti,
logistiikka ja hankinta, HR/henkilöstöhallinto
saana.markkola@markinst.fi

 Riku Niemi

Riku Niemi
asiakkuuspäällikkö
p. 040 455 7768
B2B-myynti, ICT-toimiala,
myyvä asiakaspalvelu, yrittäjyys
riku.niemi@markinst.fi

             

Aune Sepänmaa-Poukka

Aune Sepänmaa-Poukka
asiakkuuspäällikkö
p. 040 500 9575
Asiakkuudet ja asiakaspalvelu,
esimiestyö ja johtaminen, sijoittaminen
aune.sepanmaa-poukka@markinst.fi




Toimimme myös alueellisesti:

Mauri Halonen

Mauri Halonen
myyntijohtaja, Oulu
p. 040 566 9644
mauri.halonen@markinst.fi

Hannu Saukkonen

Hannu Saukkonen
asiakkuuspäällikkö
Alue: Pohjanmaa, Oulu, Kainuu, Lappi
p. 040 589 8304
hannu.saukkonen@markinst.fi

Jaana Lauri

Jaana Lauri
asiakkuuspäällikkö
Alue: Pohjanmaa, Oulu, Kainuu, Lappi
p. 040 582 2494
jaana.lauri@markinst.fi

                          

 

[Alt-Text]  


 


​​
 

 

 

 

 

 

 

                           ​

 

 

     
  

 

 

            


Seuraa meitä Twitterissä  Seuraa meitä Facebookissa  Seuraa meitä LinkedInissä  Seuraa meitä Pinterestissä    Seuraa meitä YouTubessa
                        
Ota yhteyttä

Yritysvalmennuksen yhteyshenkilöt